Reklama w Google

Google to największa baza stron i informacji w Internecie. Każdy kto chce sprzedawać w Internecie musi być obecny w Google. Dbamy o to aby Twoja firma została zauważona. 

Optymalizujemy wygląd Twojej strony lub sklepu internetowego tak żeby był przyjazny dla Twoich klientów. Dbamy o interesujące i potrzebne treści. Jeśli oczekujesz spektakularnych i szybkich efektów – proponujemy Ci reklamę Google Ads. Stworzymy ją dla Ciebie i będziemy monitorować jej skuteczność.

Social media

Prawie każdy z nas ma konto w Social mediach, podlądamy i szukamy informacji w Facebooku, na Instagramie, TikToku. 

Zadbamy o profesjonalny wygląd Twojej strony w social mediach oraz o odpowiednią, szybką i konwertującą komunikację z klientem. 

Doradzamy przy wyborze odpowiednich narzędzi reklamowych. 

 

Allegro

Sprzedajesz na Allegro? Zleć nam obsługę Twojego konta. W naszej ofercie:

  • Bieżąca obsługa transakcji i kontaktu z klientem.
  • Reklama Allegro Ads.
  • Analiza konkurencji, ustalanie polityki cenowej

Na Allegro działamy jako aktywny sprzedawca od 2008roku. Możesz sprawdzić nasze konta: manabri oraz avora-pl.

Sklepy Internetowe

Jesteśmy oficjalnym Resellerem sklepów internetowych opartych o silnik Shoper.pl

Zapraszamy do kontaktu, pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązania dla Twojej działalności. Do tego zadbamy o sprzedające opisy produktów, zdjęcia i obecność na głównych marketplace w Polsce, jak i za granicą. 

Napisz do nas

Kontakt do nas

Brymax Sp z o.o.
św. Anny 15a/6 42-700 Lubliniec

Telefon 579 850 015

Siedziba naszej firmy znajduje się w Lublińcu, niewielkiej miejscowości na terenie woj. śląskiego. Obsługujemy klientów nie tylko ze śląskiego, ale z calej Polski. Jesteśmy praktykami, na allegro i w internecie działamy już kilkanaście lat. Wiemy na czym polega pozycjonowanie sklepów w google i Allegro. Zapraszamy do kontaktu online.